TERVISEKAITSENÕUDED ILU- JA ISIKUTEENINDUSES

Juhul, kui soovid teada: 

  • millised on nõuded salongi asutamise, projekteerimise ja viimistlemise kohta;
  • millised nõuded on töövahendite ja tööruumide korrashoiule;
  • üldteadmisi nakkus- ja nahahaigustest (bakteriaalsed ja seenhaigused), nende levikust ja tõrjest;
  • nakkushaiguste leviku tõkestamise vajalikkusest;
  • mis on desinfitseerimine ja steriliseerimine – vajalikkus, meetodid javahendid;
  • kemikaalidega töötamisel ohutegureid ja kuidas neid ohutult kasutada,

siis oled oodatud koolitusele, kus kõigsest sellest ja paljust muust räägime.

Eesmärk:
Koolitusele on oodatud kõik, kes alles õpivad või planeerivad ilusalongis töötamist. Sobib nii neile, kes hakkavad ise salongi looma või endale töökohta looma kui neile, kes otsivad rendikohta. Koolituse aluseks on võetud erinevad kehtivad õigusaktid, kuid peamiselt „Tervisekaitsenõuded ilu- ja isikuteenuste osutamisele (vastu võetud 20.12.2000)“.

Anname põhjaliku ülevaate, millega peab kohe alguses arvestama, et vältida vigu, mida hiljem on raske või lausa võimatu parandada. Mõnel juhul võivad salongi loomisesse tehtud investeeringud osutuda lausa kasutuks, sest nõuetele vastavust ei saagi selles hoones teha, näiteks puudub majas lift jne. Kes ei soovi ise salongi luua, aga otsivad salongis töökohta, et teaks juba ruumi otsimisel arvestada ruumide tervisekaitsenõuetele vastavusega. 

Koolituse tulemusel:
teab osaleja, millised on nõuded salonigruumidele, kus võib alustada iluteenuse pakkumisega. Osaleja teab, kuidas salongis nakkushaigused levivad ja on teadlik kuidas töötada nii, et nakkushaigused ei leviks. Selgeks saab, et mis on desinfitseerimine ja mis on steriliseerimine ning kus, kuidas ja millega käsi, instrumente ja pindasid dekontamineerida. Teab, milliste ohuteguritega töötamisel tegemist ja milliseid isikukaitsevahendeid ja kuidas kasutada.

Kuidas:
Registreeri koolitusele koolituskalendris pakutud kuupäevadel. Koolituse saad mugavalt soetada ka e-poest, pakume selleks erinevaid makselahendusi. Juhul, kui sobivat kuupäeva ei leia, siis oleme paindlikud ka lisakuupäevade leidmisel.
Koolitus 5 AK tundi. 

Õppekava: 

Tervisekaitsenõuded ilu- ja isikuteeninduses (5 ak)

Angela 
5189243
angela@cleanella.ee