KKK - Korduma kippuvad küsimused

Kas teie käest saab ka kohapeal osta?

Meie asukoha aadressil ei ole poodi ja kohapeal ei ole võimalik kauba eest tasuda sularahas ega kaardimaksena. Meie juurde saab tulla kaubale järgi, kui kauba eest on juba eelnevalt e-poes tasutud ja valitud võimalus “tulen ise kaubale järgi”.


Kas kaubale saab järgi tulla kohe pärast tellimuse sooritamist?

Kaubale saate tulla järgi kui oleme teiega ühendust võtnud pärast kauba komplekteerimist, kus lepime ka kokku aja kauba üleandmiseks.


Kas ettevõttele saab ka arvega osta?

Arve saavad kõik ettevõtted, kes on registreerunud läbi e-poe ettevõttena või tasunud ettevõtte arvelt. Samuti saab kassas valida “arvega tasumine” ja kaup pannakse teele peale arve tasumist.


Olen liitunud uudiskirjaga, aga minuni ei jõua teie uudiskiri?

Kontrolli üle e-maili aadress, kas see töötab, mille alt liitusid uudiskirjaga.


Sooviksin saada testimiseks näidiseid, kas on võimalik või kuidas saab teie tootevalikuga tutvuda?

Kui soovite mõne kindla toote näidist, siis saame selle lisada tellimusele juurde, kui sellest meile kommentaarides märku annate. Seda muidugi juhul, kui toode võimaldab näidise saatmist.
Lisaks saab kokku leppida tootekoolituse või konsultatsiooni aja ja tulla meile külla, et tutvuda huvipakkuvate toodetega.


Soovime oma ilusalongile hügieenikoolitust, kas on võimalik ja palju maksab?

Tuleme rõõmuga ilusalongile koolitust tegema. Enamus meie koolitusi saab läbida ka veebis ja ostes mitu osalemist, siis muutub ka osalemise hind soodsamaks, kui soovite kõikidele salongi töötajatele koolitust teha, saame selle korraldada ka kõikidele korraga veebis.
Kui soovite oma salongis koolitust läbida, siis oleme valmis ka kohale sõitma. Siin lepitakse eraldi kokku hinnas, mis sõltub vahemaast ja osalejate arvust.


Kas te väljastate ka tunnistuse?

Kui õpingute lõpetamise nõuded on täidetud, siis väljastatakse koolituse lõpetamist kinnitav tunnistus igal koolitusel (välja arvatud tootekoolitused).


Kas teie käest saab hügieeniplaani?

Hügieeniplaani teeme ise või aitame teha oma klientidele, kes kasutavad oma töös Cleanella tooteid, sest ainult nende toodete kasutamist saame juhendada. Lisaks on võimalus igal õpilasel endale koolituse käigus ise hügieeniplaan koostada (Hügieen Ilusalongis).


Mida tähendab toote juures tekst “Tellimisel”?

See tähendab, et toode on ajutiselt meie laost otsas. Mõned üksikud tooted võivad siiski olla pikemat aega “tellimisel”, sest huvi nende vastu ei ole piisavalt kõrge. Kui olete mõnest sellistest tootest huvitatud, siis saame täpsemalt vastata toote kohta, kui saadate meile päringu.


Mul on probleeme sisselogimisega ja konto tegemisega, kas on võimalik helistada?

Tehnilistes küsimustes palun helistage numbrile (soovituslik tööpäevadel kell 9:00 – 18:00): + 372 55616041