Hügieenikool

Oleme ilu- ja isikuteeninduse valdkonnale hügieenikoolitusi pakkuv koolitusasutus. Meie soov on muuta hügieenireeglid teenindajatele arusaadavaks ja loogiliseks. Cleanella OÜ (reg nr 14656052) poolt loodud koolitusasutuse nimi on Cleanella Hügieenikool (Täiskasvanuhariduse majandustegevusteade nr 216843). Vastavalt meie täiendkoolituse õppekorralduse alustele korraldame täiskasvanutele suunatud ilu- ja isikuteeninduse valdkonna hügieenikoolitusi. Koostame hügieeniplaane ning pakume personaalset konsultatsiooni ja praktilisi hügieenilahendusi.

Meie paindlikud õppekavad ja professionaalsed koolitajad loovad õpikeskkonna, mis toetab täiskasvanud õppijat. Vastavalt koolituse kvaliteedi tagamise alustele viime koolitusi läbi õppetööks sobivates ruumides.

Oma tegutsemises lähtume:

Koolitusi arvestame akadeemilistes tundides (1 ak tund on 45 min).

Meie hügieenikoolitustele on oodatud kõik ilu- ja isikuteeninduses töötavad ja õppivad, aga ka teised hügieenireeglite täitmisest huvituvad spetsialistid ning muidu hügieenihuvilised.

Hügieenireeglite täitmine on lihtne, kui tead, et mida ja milleks. Pidades lugu headest hügieenitavadest ja reeglitest, annad panuse tervislikuma töökeskkonna, iseenda ja oma klientide tervise heaks.