Õpilaste Kliendiprogramm

Oleme äärmiselt tänulikud, et olete valinud Cleanella Hügieenikooli oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks. Soovime teile pakkuda rohkem, kui lihtsalt koolitust – me soovime toetada teie professionaalset arengut ja koolitustel osalemise eest premeerida!

Kui olete läbinud mõne Cleanella Hügieenikooli koolituse (tootekoolitused välja arvatud), avaneb teile võimalus osaleda meie „Õpilase Kliendiprogrammis“.

Mida see programm endast kujutab?Pärast esimese koolituse läbimist saate meie poolt kingituseks ühekordselt -15% allahindlust Cleanella e-poes, kasutades selleks meie poolt antud eksklusiivset sooduskoodi. Koodi kasutamiseks, palume teil registreeruda või sisse logida meie e-poe kasutajaks.

Sooduskood ei ole piiratud ainult ühe tootega – see kehtib kogu Cleanella e-poes, sealhulgas ka järgmiste koolituste ostmisel, mille kohta leiad info koolituskalendrist. Üks kood kehtib ühe õpilase kohta, kuid see ei ole veel kõik!

Pärast koodi esmakordset kasutamist hakkab automaatselt kehtima püsiv “Õpilase kliendiprogramm”, mis pakub teile edaspidi 7% soodustust kõikidelt ostudelt terveks aastaks – see on 365 kalendripäeva! Soodustus rakendub vaid sisselogitud kasutajatele.

Lisaks on oluline teada, et kui osalete aasta jooksul uuel koolitusel, isegi kui see toimub viimasel päeval ehk 365 päeva möödudes, algab teie uus 365 päeva kestev kliendiprogramm ehk 7% soodustust kõikidelt ostudelt.

Sooduskoodi saate rakendada ja kliendiprogrammiga liituda kuni kolm kuud pärast koolitust.

Ootame teid teadmisi täiendama Cleanella Hügieenikooli ja soovime teile edukat õppimist ning inspireerivaid koolitushetki!