Meist

Hästi korraldatud hügieen teeninduses tagab lisaks terviseameti poolt kehtestatud nõuete täitmisele ennekõike klientide usalduse ning terved ja hoitud töötajad. Oleme veendunud, et hügieenireeglite täitmine või klientide ja teenindajate hoidmine ei peaks olema ettevõtte jaoks keeruline või kulukas. Toetame praktiliste lahendustega, anname tasuta konsultatsiooni, jagame meelsasti kogemusi, aitame koostada hügieeniplaani. Pakume ilu- ja isikuteeninduse valdkonnale erinevaid hügieenikoolitusi ning tooteid, millega kõike eelnevat ellu viia. Tootevalikul eelistame inimese tervisele ohutuid ja keskkonnasõbralikke lahendusi.

Missioon

Hügieeni väärtustamine, seoses sellega klientide ning teenindajate tervise ja turvalisusese tagamine teenindamisel.

Visioon

Olla teenindusvaldkonnas parim praktiliste puhastus- ja hügieenilahenduste ning toodete pakkuja. Anda ettevõtetele vajalikke teadmisi hügieenist, selle tähtsusest ja mõjust nii enda kui kliendi tervisele.

MEIE LUGU

Lugu sai alguse kõige praktilisemast juhtumist, kus iluteenindaja/koolitaja otsis lahendust aastaid kestnud murele – kuidas tagada oma töös hügieen, mis vastaks tööiseloomust tulenevatele vajadustele. Tundub lihtne, poed on täis desinfitseeriva toimega tooteid, lisaks palju erinevaid sterilisaatoreid ja kuumaõhukappe, UV-kappe, UH-vanne jne. Milline neist sobib minu tööiseloomuga, minu pinnakattematerjalidega, minu töövahendite ja instrumentidega. Kui suurem osa töövahenditest on plastik, siis kuidas ma saan seda steriliseerida ja kas peabki? Milliseid peab? Need olid vaid mõned küsimused, millele keegi täpset vastust ei osanud anda. Süvenes mure ja hirm asju valesti teha ning seeläbi inimeste tervisega riskida. Lõpuks saabus lahendus tervishoiuvaldkonnas töötava eksperdi näol, kellel oli ette näidata pikaaegne töökogemus desinfektsioonivahendite pakkujana ja töökogemus hügieenialaste koolituste läbiviijana ning aukartust äratav hariduskäik. Kogemusest sündis ettevõtte idee, sooviga aidata kõiki teenindusvaldkonna esindajaid omale sobivate hügieenilahenduste leidmisel. Lisaks hügieenile vajavad kõik teenindajad ka teatud isikukaitsevahendeid, et arvestada töökeskkonna ohuteguritega. Algaja teenindaja tihti ei teagi, millised probleemid võivad teda aastate pärast tabada ja kuidas neid ära hoida või vähemalt edasi lükata. Jagame oma kogemusi ja pakume lahendusi.

Angela