DEKONTAMINATIOON ILUTEENINDUSES

Juhul, kui soovid teada: 

  • millised on terviseohutuse põhimõtteid klientide teenindamisel;
  • miks on oluline personali hügieen ja kätehügieen;
  • kuidas ja kuhu planeerida dekontaminatsiooniala;
  • mis on dekontamineerimise protsess, kuidas määrata riski kategooriaid ning valida vastavalt sellele dekontamineerimismeetodid;
  • mida teha dekontamineeritud seadmete ja instrumentidega,

siis oled oodatud koolitusele, kus väikeses, kuni 5-liikmelises grupis räägime ilu- ja isikuteenuste osutamisel kasutatavate seadmete ja instrumentide dekontaminatsioonist. 

Eesmärk:
Õpetada töös kasutatavate instrumentide/tarvikute, seadmete ja töötsooni dekontaminatsiooni. Tutvustada, mis on personali hügieen ja mis on kätehügieen. Planeerida vastavalt nõuetele dekontamineerimise ala. Kuidas määrata riskikategooriad ja valida vastavalt dekontamineerimismeetodid. Dekontamineeritud seadmete/instrumentide säilitamine.

Koolituse tulemusel:
Tead, dekontaminatsiooniga seotud mõisteid. Saad aru, mis ja miks on vajalik personali hügieen ja mis tähtsus on kätehügieenil. Oskad planeerida dekontaminatsiooniala, määrata riski kategooriaid ning vastavalt sellel valida dekontamineerimismeetodeid. Sulle on selge, et kuidas ja millega seadmeid/ instrumente puhastada, desinfitseerida, steriliseerida. Saad teada, kuidas puhastatud ja desinfitseeritud töövahendeid hoiustada.

Kuidas:
Registreeri ennast koolituskalendris pakutud kuupäevadel koolitusele. Koolituse saad mugavalt soetada ka e-poest, pakume selleks erinevaid makselahendusi. Juhul, kui sobivat kuupäeva ei leia, siis oleme paindlikud ka lisakuupäevade leidmisel.
Koolitus 5 AK tundi. 

Õppekava: 

Dekontaminatsioon iluteeninduses (5 ak)

Angela 
5189243
angela@cleanella.ee